O nas

firma1 "Drewnoplast" jako firma rodzinna istnieje na rynku okiennym od 1976 roku. Te lata praktyki jak i poczynione inwestycje technologiczne doprowadziły do wysokiej jakości naszych wyrobów. Wieloletnie doświadczenie w produkcji stolarki okiennej wraz z wysoce wyspecjalizowaną kadrą są naszym atutem docenianym przez wymagających klientów całej Europy. Jako jeden z pierwszych w kraju, zakład nasz produkuje okna i drzwi z profili PCV, renomowanej marki niemieckiej VEKA. Od samego poczatku dążenia nasze są skierowane na uzyskanie najwyższej jakości wyrobów. Dlatego unowocześnianie i dobór materiałów ( okucia ROTO), miały zawsze cel: zadowolenie klienta.

Od 1999 roku rozpoczęliśmy również produkcję stolarki aluminiowej z szerokim wachlarzem zastosowań: wszystkie rodzaje okien i drzwi, ściany osłonowe i działowe, fasady.

firma1 Wyroby nasze posiadają aprobatę techniczną ITB oraz spełniają wszelkie normy. Dzięki kooperacji z europejskimi partnerami w branży, na bieżąco wprowadzamy najnowsze technologie. Połączenie funkcjonalności, estetyki, jakości materiałów, wysoki standard rozwiązań technicznych to podstawowe zasady, jakimi kieruje się nasza firma opracowując nowy produkt. Pragniemy dodać, że renomowane firmy produkując akcesoria do produkcji stolarki, zlecają nam przygotowanie próbek z wykorzystaniem naszego parku maszynowego, w celu wykonania badań w instytutach certyfikacji. Co świadczy o zaufaniu do wysokiej jakości naszych wyrobów.

Decydując się na zakup naszych produktów oszczędzacie Państwo Wasze zdrowie, przyrodę oraz pieniądze. Oferowane przez nas okna oraz drzwi chronią przed dokuczliwym hałasem, pyłem i spalinami. Nigdy nie trzeba ich malować, zaś mycie jest niezwykle proste ze względu na idealną gładkość profili.

Według przeprowadzonych badań nasze okna i drzwi mogą służyć nawet przez 100 lat. W tym czasie Państwo oraz Wasi następcy wiele zaoszczędzicie na ogrzewaniu budynku oraz konserwacji i pielęgnacji okien i drzwi.

Wysokie kwalifikacje, nowoczesny park maszynowy, odpowiedzialni pracownicy oraz ciągła kontrola jakości to atuty, które pozwolą spełnić Państwa największe wymagania. Jako dobra i solidna firma zapewniamy Państwu pełny serwis: pomiary, profesjonalne doradztwo, transport, montaż oraz 5 lat gwarancji.

Dokładamy wszelkich starań, by te warunki były ciągle spełniane, co potwierdzają opinie naszych klientów.

firma1
firma1
firma1