Oferty pracy

Zatrudnimy brygadę montażową

Wymagania:

  • minimum 5 letnie doświadczenie
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B
  • zaangażowanie
  • sumienność

Oferujemy:

  • stałą pracę
  • miłą atmosferę
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • motywacyjny system wynagrodzeń

Do aplikacji proszę dodać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U Nr 133 poz 883)”

Praca – handlowiec do działu obsługi klientów eksportowych ze znajomością języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • Pracę stacjonarną, w rozwijającym się dziale eksportu;
  • Umowę o pracę;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Możliwość zdobycia umiejętności handlowych w relacjach z klientami międzynarodowymi;
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy;
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole;

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego;
  • Mile widziana znajomość drugiego języka w stopniu umożliwiającym porozumienie;
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • Mile widziane doświadczenie w branży okiennej;
  • Poszukujemy osób kreatywnych, z dobrą obsługa podstawowego oprogramowania komputerowego;
  • Miejsce zamieszkania w okolicach Strzelec Opolskich;

Obowiązki:

  • Obsługa klientów na rynku niemieckim;
  • Poszukiwanie nowych klientów;
  • Tłumaczeni dokumentów, przygotowywanie wycen i wydruków produkcyjnych;
  • Współpraca z pozostałymi działami;